ثبت نام مدارس ماندگار البرز

سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس ماندگار البرز سالتحصیلی 1401 – 1400

ثبت نام و نام نویسی آزمون مدارس ماندگار البرز 1400 :

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون ورودی مدارس ماندگار البرز را دارند میتوانند بصورت اینترنتی و از طریق سامانه azmoon.tehranedu.ir در قسمت ثبت نام آزمون مدارس ماندگار البرز در سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام نمایند.

برای دریافت مشاوره ثبت نام آرمون ورودی مدارس ماندگار البرز در سامانه azmoon.tehranedu.ir

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس ماندگار البرز

زمان و نحوه ثبت نام آزمون ماندگار البرز نهم به دهم

دبیرستان ماندگار البرز به دلیل امکانات مناسب آموزشی و رفاهی جزو بهترین دبیرستان های تهران می باشند  و هرساله برای پذیرش دانش آموزان اقدام به برگزاری آزمون ورودی می کند . آزمون ماندگار البرز نهم به دهم همه ساله برای پذیرش دانش آموزان دوره دوم  دبیرستان یا همان پایه دهم  و بین همه ی دانش اموزانی که دارای شرایط ثبت نام در این مدارس می باشند در استان تهران برگزار می گردد. ثبت نام آزمون مدارس ماندگار البرز در سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی خواهد بود و داوطلبان بایستی رشته مورد درخواست خود را هنگام ثبت نام انتخاب نمایند..

زمان ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز ، تا مورخه 15 اردیبهشت ماه خواهد بود.

  ثبت نام آزمون ورودی ماندگار البرز به صورت اینترنتی صورت می پذیرد و کلیه داوطلبان پسر می توانند با مراجعه به سایت azmoon.tehranedu.ir ثبت نام مدارس ماندگار البرز  فرم پیش ثبت نام این دبیرستان  را پر کنند و برای آزمون ورودی ثبت نام کنند. لازم به ذکر است داوطلبان قبل از اینکه اقدام به ثبت نام نمایند می بایست نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام مدارس ماندگتر البرز اقدام نمایند. هزینه شرکت در آزمون ماندگار البرز مبلغ 280000 ریال می باشد که داوطلبان بایستی با مراجعه به سامانه …. نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

نکته : دانش آموزان مشغول به تحصیل در سایر استان ها و یا مدارس خارج از کشور که متقاضی ادامه تحصیل در پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز می باشند ضروري است جهت ثبت نام در بازه زمانی اعلام شده به محل دبیرستان البرز مراجعه نمایند.

شرایط ثبت نام آزمون ماندگار البرز نهم به دهم

.  شرایط ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز طبق مطالب مندرج در دفترچه ثبت نام مدارس ماندگار البرز به این شرح است :

1- اصلیت داوطلب ایرانی باشد ( ثبت نام اتباع غیر ایرانی هم باشرایط خاص ممکن می باشد )

 2- اشتغال به تحصیل در پایه نهم در سال تحصیلی جاری

3- معدل نمرات دانش آموز در نوبت اول پایه نهم حداقل 18 باشد

نکته حائز اهمیت درمورد ثبت نام آزمون مدارس ماندگار البرز این است که فقط با دارا بودن شروط فوق الذکر  تمام داوطلبان مجار به ثبت نام در آزمون هستند..

منابع آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز

منابع ، مواد درسی ، تعداد و ضریب سؤالات آزمون ورودي پایه دهم دوره دوم متوسطه نظري به شرح جدول زیر می باشد.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون ماندگار البرز

زمان برگزاری آزمون ماندگار البرز نهم به دهم در اردیبهشت ماه خواهد بود . داوطلبان توجه نمایند که حتما حداکثر تا یک هفته قبل از آزمون با مراجعه به سایت azmoon.tehranedu.ir کارت ورود به جلسه آزمون ماندگار البرز را چاپ کنند . آزمون بصورت تستی و با سوالات چهار گزینه ای مطرح می شود و هر سوال درست ۳ امتیاز مثبت و هر سوال غلط ۱ امتیاز منفی دارد. به این مفهوم است که اگر پاسخ سوالی را نمی دانید هرگز شانسی به آن سوال پاسخ ندهید. در نهایت حدودا دو هفته پس از زمان برگزاری آزمون ، نتایج آزمون ماندگار البرز ( نهم به دهم )  از طریق سایت … اعلام می شود. براي تمامی داوطلبان کارنامه آزمون شامل تعداد پاسخ هاي صحیح و نادرست ، نمره مکتسبه هر ماده درسی، نمره تراز شده داوطلب و نمره تراز شده آخرین فرد پذیرفته شده در مدرسه ؛ صادر خواهد شد.

نکات  مهم در ثبت نام آزمون ورودی مدارس ماندگار البرز :

ده درصد از ظرفیت پذیرش به دانش آموزان شاهد ( شامل فرزندان معزز شهدا ، آزادگان و جانبازان بالاي 50 درصد )

  به شرط کسب حداقل 80 درصد نمره تراز شده آزمون آخرین فرد پذیرفته شده تعلق می گیرد.

ده درصد از ظرفیت پذیرش به فرزندان معزز همکاران فرهنگی به شرط کسب حداقل 90 درصد نمره ترازشده آزمون آخرین فرد پذیرفته شده تعلق می گیرد

تمامی دانش آموزان پایه نهم دبیرستان ماندگار البرز جهت ثبت نام در پایه دهم این دبیرستان می بایست در آزمون ورودي پایه دهم شرکت نمایند ؛ و به شرط کسب حداقل 80 درصد نمره تراز شده آزمون آخرین فرد پذیرفته شده ؛ مجاز به ثبت نام در پایه دهم دبیرستان البرز خواهند بود.

این نوشته در اخبار ثبت نام مدارس ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 Responses to ثبت نام مدارس ماندگار البرز

  1. مژگان شيرازي می‌گوید:

    سلام و وقت بخير..چه طور مي توان نتيجه آزمون را مشاهده كرد؟سپاس لز شما

  2. مريم شريفى می‌گوید:

    سلام من با گوشى موبايل ميخوام ثبت نام كنم ولى توى سايت وارد ميشم صفحه ثبت نام ندارم چطور ثبت نام كنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *